Co nabízíme

Pole dance

Pole dance je moderní taneční a sportovní disciplína. Skvělý způsob, jak zpevnit tělo, nabrat sílu a zvýšit si sebevědomí – o tom všem je tanec u tyče. Pro začátek s Pole dance nepotřebujete žádnou sportovní nebo taneční průpravu, vše vás naučíme na hodinách. Stačí přijít na hodinu a vzít odhodlání s sebou ☺

 

D-Yogi Fly

Známá také jako Fly nebo létající jóga. Cvičení šetrné k vašim kloubům. Cvičí se v zavěšených šálách (Hamakách). Je určena především lidem s problémy s krční páteří a zády. Přijďte vyzkoušet stav bez tíže ☺

 

Piloxing

Piloxing působí jako aerobní i silový trénink současně. Některé cvičení je ladné jako při baletu, jiné energické a dravé, chvíli se cvičí i na podložce. Během piloxingu se také tancuje na výbušnou hudbu, takže některé účastnice berou trénink jako "energický doping", na kterém se nažhaví i unaví současně.

 

Flowin

Flowin je obzvláště účinný při redukci hmotnosti, celkovém formování postavy, zvyšování výkonnosti a podpoře správného držení těla. Posilováním vnitřních partií svalových systémů se stáváte ohebnější, pružnější a rychlejší.

 

Mix by Piloxing

Přijďte si zatančit jednoduché choreografie na moderní hudbu přímo z Los Angeles! Nový program u kterého si nejen zatancujete, ale i se pěkně zapotíte!