FAQ

Můžu zkusit pole dance, když neumím šplhat a nemám sílu?

Ano, od toho tu jsme, abychom vás vše naučili.

 

Kolik nás bude na lekci? Budeme v soukromí?

Maximální počet kurzistek na lekci je 8 a nemusíte se bát, budete přítomny pouze vy a lektorka. Cizí osoby bez přihlášení na lekci se hodiny nemůžou zúčastnit.

 

Co je potřeba umět a mít s sebou na hodinu?

Není potřeba mít gymnastickou nebo taneční průpravu, vše se naučíme, poradíme, pomůžeme. S sebou na první hodinu si prosím přineste legíny, tričko/tílko, pití, dobrou náladu a odhodlání. Postupem času doporučujeme sportovní podprsenku a krátké kraťásky pro lepší kontakt pokožky s tyčí při jednotlivých prvcích. Trénujeme na boso, ale na strečink si můžete přinést podkolenky/ponožky. V našem studiu máme šatny a sociální zázemí, kde se můžete v klidu převléknout a případně se po tréninku osprchovat.

 

Jak se přihlásit na hodinu

Stačí, když si na našich stránkách kliknete na odkaz Rozvrh, přihlásíte se do našeho systému, vybere daný kurz a potvrdíte jeho rezervaci.  Pokud se nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat. 

 

Co znamená hodina s názvem open class?

Open class je volná hodina, kde lektorka nevyučuje, ale je přítomna. Můžete si přijít vyzkoušet, co chcete a pokud budete potřebovat jistit v daném prvku, anebo jen poradit a doporučit, lektorka vám poradí. 

 

Kdo může přijít na trénink? 

Vítáme všechny věkové kategorie. Trénovat u nás mohou i děti, pro které máme speciální kurz Pole kids.

 

Jaký je rozměr a materiál tyčí?

Máme tyče značky Xpole v chromovém provedení a velikostí (grip)  45 mm.

 

Co je potřeba udělat před tréninkem?

Prosíme, abyste si sundali veškeré šperky (náramky, řetízky, prstýnky) a v den tréninku nepoužívali tělová mléka, abyste neklouzali na tyči. V případě potíží vám doporučujeme tekuté magnézium, díky kterému nebudete tolik klouzat.