top of page
 • Můžu zkusit pole dance, když neumím šplhat a nemám sílu?"
  Ano, od toho tu jsme, abychom vás vše naučili.
 • Kolik nás bude na lekci? Budeme v soukromí?
  Maximální počet kurzistek na lekci je 8 a nemusíte se bát, budete přítomny pouze vy a lektorka. Cizí osoby bez přihlášení na lekci se hodiny nemůžou zúčastnit.
 • Co je potřeba umět a mít s sebou na hodinu?
  Není potřeba mít gymnastickou nebo taneční průpravu, vše se naučíme, poradíme, pomůžeme. S sebou na první hodinu si prosím přineste legíny, tričko/tílko, pití, dobrou náladu a odhodlání. Postupem času doporučujeme sportovní podprsenku a krátké kraťásky pro lepší kontakt pokožky s tyčí při jednotlivých prvcích. Trénujeme na boso, ale na strečink si můžete přinést podkolenky/ponožky. V našem studiu máme šatny a sociální zázemí, kde se můžete v klidu převléknout a případně se po tréninku osprchovat.
 • Jak se přihlásit na hodinu?
  Stačí, když si na našich stránkách kliknete na odkaz Rozvrh, přihlásíte se do našeho systému, vyberete daný kurz a potvrdíte jeho rezervaci. Pokud se nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat.
 • Co znamená hodina s názvem open class?
  Open class je volná hodina, kde lektorka nevyučuje, ale je přítomna. Můžete si přijít vyzkoušet, co chcete a pokud budete potřebovat jistit v daném prvku, anebo jen poradit a doporučit, lektorka vám poradí.
 • Kdo může přijít na trénink?
  Vítáme všechny věkové kategorie. Trénovat u nás mohou i děti, pro které máme speciální kurz Poledance kids.
 • Jaký je rozměr a materiál tyčí?
  Máme tyče značky Xpole v chromovém provedení a velikostí (grip) 45 mm.
 • Co je potřeba udělat před tréninkem?
  Prosíme, abyste si sundali veškeré šperky (náramky, řetízky, prstýnky) a v den tréninku nepoužívali tělová mléka, abyste neklouzali na tyči. V případě potíží vám doporučujeme tekuté magnézium, díky kterému nebudete tolik klouzat.
 • Proč právě k nám?
  Máme zkušené lektory, příjemné prostředí a vždy přátelsky naladěný tým. Lekce nepřeplňujeme a tak máte kolem sebe vždy dost místa a na hodinách Poledance vlastní tyč :-)
 • Co dělat, když vím, že budu chybět na kurzu Poledance? Mohu si hodinu nahradit?"
  Když onemocníte, nebo z jiných důvodů nemůžete dorazit na hodinu, v rezervačním systému po přihlášení, můžete zrušit konktrétní hodinu v dané datum. Nahraje se Vám náhrada, kterou můžete využít kdykoliv do konce kurzu. Náhrady můžete využít na kurz na kterém je místo, nebo na některé z hodin ve fitness sále. Za kurz jsou povoleny tři náhrady.
bottom of page